Chloe Grace Moretz Filmleri

10/19/2018 11:07:22 AM - Chlo?? Grace Moretz (d. Şubat 10, 1997) Amerikalı aktristir. Film kariyerine 7 yaşında başlamıştır. Oyunculuk kariyerine başladığı filmler ve tv serileri ise The Amityville Horror, (500) Days of Summer, Diary of a Wimpy Kid, Desperate Housewives, ve Dirty Sexy Money 'dir. Bu filmlerdeki oyunculuğuyla ile Young Artist Awards adaylıkları kazanmıştır.

2010 yılında oynadığı Kick Ass filminde canlandırdığı Hit Girl karakteriyle dünya çapında beğeni kazanmıştır. Bu filmlerde kazandığı beğeniden sonra Let Me In ve Hugo filmlerindende iyi puanlar almıştır.2012'de Dark Shadows adlı filmde yer almıştır.

Moretz 1997 yılında Atlanta, Georgia'da doğdu. Annesi Terri bir hemşire ve babası McCoy Lee Moretz ise bir estetik cerrahıydı. Moretz'in kendinden büyük 4 abisi vardır ; Brandon, Trevor, Colin, and Ethan. Moretz ailesini Çok Hristiyan olarak tanımlamaktadır.[4] Ailesi desteklemezken, erkek kardeşlerinden biri Trevor Duke Moretz onun oyunculuk koçu olmuştur.

Moretz 2001 yılında ailesi ve erkek kardeşleriyle birlikte Georgia'da yaşamıştır. Daha sonradan burada Professional Performing Arts School okuluna katılmıştır. Başlangıçta oyunculuk sadece ilgisini çekiyordu. Onun Hollywood kariyeri ise ailesini geride bırakarak 2003 yılında Los Angelas'a gitmesiyle başlamıştır.

Onun Holywood'daki ilk rolleri ise The Guardian dizisinde 2 bölüm olmuştur. İlk oynadığı film Molly karakteriyle Heart of the Beholder'dır. 2. Uzun metraj filminde oynamadan önce 2005 yılında rol aldığı The Amityville Horror filminde Young Artist Award adaylığı kazanmıştır. Bundan sonra birçok yapımda rol almıştır ; Big Momma's House 2 , Dirty Sexy Money , My Friends Tigger & Pooh , Desperate Housewives .

Chloe Grace Moretz Filmografisi : Teksas Ölüm Tarlası , Taşralı , Sils Maria ve Perde , Sır Perdesi , Madendeki Çocuklar , Karanlık Gölgeler , Kanıma Gir , Hugo , Göz , Göster Gününü 2 , Göster Gününü , Eğer Yaşarsam , Aşkın 500 Günü , Çatlak Film
Chloe Grace Moretz Filmleri, Chloe Grace Moretz Filmleri indir

Chloe Grace Moretz Beğendiğiniz bir oyuncuysa +1 leyin


Chloe Grace Moretz Fotoğraf Galerisi

Chloe Grace Moretz Fotoğrafları, Chloe Grace Moretz Resim Galerisi

Chloe Grace Moretz Filmleri İndir (35 Film)

Teksas Ölüm Tarlası

Göster Gününü 2

Hugo

Çatlak Film

Karanlık Gölgeler

Eğer Yaşarsam

Eğer Yaşarsam

Eğer Yaşarsam

Eğer Yaşarsam

Eğer Yaşarsam

Taşralı

Sils Maria ve Perde

Sils Maria ve Perde

Sils Maria ve Perde

Sils Maria ve Perde

Sils Maria ve Perde

Göster Gününü

Teksas Ölüm Tarlası

Göster Gününü 2

Çatlak Film

Aşkın 500 Günü

Göster Gününü 2

Göster Gününü 2

Aşkın 500 Günü

Aşkın 500 Günü

Karanlık Gölgeler

Sır Perdesi

Göz

Kanıma Gir

Çatlak Film

Çatlak Film

Karanlık Gölgeler

Göster Gününü

Madendeki Çocuklar

Hugo

Jason Statham Filmleri | Al Pacino Filmleri | Leonardo DiCaprio Filmleri | Aamir Khan Filmleri | Vin Diesel Filmleri | Scott Adkins Filmleri
Scarlett Johansson Filmleri | Megan Fox Filmleri | Michelle Rodriguez Filmleri | Anne Hathaway Filmleri | Natalie Portman Filmleri
Marvel Filmleri İndir

Film İndir


Türkçe Dublaj 2018 Filmleri | Türkçe Dublaj 2017 Filmleri
Site Map
Alt yazılı filmlerle kim uğraşacak ? filme mi bakacaksın, alt yazıyı mı okuyacaksın ? türkçe dublaj film indir rahat rahat filmini izle sinema keyfini doruklarda yaşa. film bizden, patlamış mısır ve kola sizden ;)
Film indir, Türkçe Dublaj Film indir, Türkçe Dublaj Filmler 2019 2018 2017 Film indir, Tek Link Filmler, Tek Link Film Arşivi, Türkçe Film izle, Film izle
Sitemizde yer alan tüm videolar, filmler kaynak kodları ile Turbobit, Uploaded, Ul.to, Netload, Uptobox, Mega.co v.b. dosya paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Dosyaların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Yine de hak sahiplerinin talep etmesi halinde istenen içerik siteden kaldırılabilir. İletişim adresi sitemizde mevcuttur.
İletişim / Contact (Reklam, Dmca, Telif vs): foxxly
gmail.comağlarsa sosyal ağlar, gerisi yalan ağlar :)

Sitedeki Online Kullanıcı : 105

Sistem v4.7